Ve Vašem případě Vám oční nepomůže

Je pravdou, že Vaše oči už něco v životě odsloužily. To je fakt, se kterým nehnete. Nějaký ten kalendář už jste také párkrát na stole v kuchyni vyměňovali za nový. Ale pořád to nemusí být špatným zrakem, když za tmy hůř vidíte. Řekněte, kdo za tmy vidí stejně, jako ve dne? Pokud ovšem nemá takový světelný zdroj, který mu zrak nahradí. Než se vypravíte k očnímu lékaři, podívejte se na stav Vašich žárovek v předních světlometech. Možná je stačí vyměnit jen za kvalitní žárovky osram h7 a bude hned lépe.

jasná světla

Když se řítíte se svým vozidlem noční krajinou, Váš zrak může být ovlivněn mnoha faktory.

  1. Určitě je Vaše noční vidění na prvním místě ochromeno únavou. V takovém případě za volant ani nesedejte a raději přijeďte do cíle své cesty se zpožděním. V opačném případě by se mohlo stát, že nedorazíte nikdy. A to jsou slova naprosto vážná a zásadní!
  2. Špatné noční vidění může být způsobeno také tím, že Vaše přední světlomety jsou pěkně špinavé od bláta! Ani nejkvalitnější žárovka osram h7 neprosvítí špínu! Proto si světlomety důkladně před jízdou očistěte!
  3. Pak je dost možné, že v noci jsou Vaše oči prostě a priori nepřipraveny. V noci prostě vidíte hůř, i kdybyste měli v předních světlometech deset žárovek osram h7! Jízda v noci pro Vás prostě není!
  4. Ale také můžete špatně vidět, ale to i za dne. Potom následujte svou paní na oční oddělení, aby Vám zrak vyšetřili!

světla ve tmě

Jenže! Když Vy vidíte ve dne, jako rys, potom je jasné, že byste si své světlomety a žárovky v nich měli důsledně prověřit. Jestli opravdu chcete kvalitu ve svých předních světlometech, nebojte se investovat do skvělých žárovek Osram H7. Vaše noční vidění proměníte v pohodové sledování ubíhající krajiny! Samozřejmě, že za tmy!

Takže dejte na slova své ženy, pro jistotu zajděte k očnímu lékaři, pokud se Vám něco nezdá. Ale rozhodně se podívejte, čím si na cestu svítíte.